grafika - studio projektowania graficznego
PZITS Grafika, tel./fax +48 56 652 24 00, e-mail: grafika@grafikastudio.pl
HOME O GRAFICE OFERTA REALIZACJE PORTFOLIO

PZITS GRAFIKA jest autorską agencją reklamowo-projektową, tworzoną przez grupę młodych i ambitnych osób. Kreatywność, twórczy zapał i chęć przyczyniania się do sukcesów rynkowych klientów to nasze atuty. STAWIAMY NA SKUTECZNOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ.

Naszą zaletą jest stały nadzór autorów pomysłów nad całością realizacji zlecenia, począwszy od procesu twórczego, poprzez projektowanie i przygotowanie do produkcji, na etapie produkcji materiałów reklamowych kończąc.

PZITS Grafika działa na rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobywaliśmy doświadczenie realizując wiele zleceń dla przedsiębiorstw prywatnych i państwowych oraz instytucji samorządowych. Każda z tych prac wymagała indywidualnego podejścia i została wykonana tak, aby w pełni usatysfakcjonować klienta.

Aby sprostać warunkom konkurencji, stale rozwijamy naszą działalność oferując coraz szerszy zakres usług oraz unowocześniając nasze studio graficzne i fotograficzne, doskonaląc bazę komputerową i poligraficzną. Przede wszystkim inwestujemy jednak w ludzi, którzy są największym kapitałem firmy.

kalendarzeMAPY
kalendarzeMATERIAŁY REKLAMOWE
kalendarzePRASA
kalendarzeStrony WWW